COVID-19 VAKCINA YRA ATSKLEISTAS ŽVĖRIES ŽENKLAS

Click on a flag to choose a language!

English

Nederlands

Français

Español

Tahitian

Bengali

Chinese

русский

Kiswahili

Suomalainen

Lietuvos

Arabic

Svenska

Ayisyen

Deutsch

Српски

Rašykite man el. paštu: sheeptiedsheep@gmail.com, jei turite klausimų arba norite pasikalbėti

COVID-19 vakcina yra žvėries ženklas, viskas, ką reikia žinoti

COVID-19 vakcina yra žvėries ženklas, apie kurį kalba Biblija! technologijos 666. Jei vakcinos nevartosite, būsi persekiojamas, o jei jį vartosite, jūs gailėsitės amžinai. Ši svetainė yra svarbiausia svetainė visame pasaulyje. Jūs turite pasidalinti šiuo pranešimu su visais. Derlius yra puikus, tačiau darbuotojų yra nedaug. Lukas 10:2. Man prireikė 7 metų, kad įgyčiau šias žinias. Aš esu 28 metai, ir studijuoju šiuos dalykus yra viskas, ką aš padariau, nes aš prabudau 2014 m. Tai yra mano gyvenimo tikslas. Įspėti jus. Prašome perskaityti tai KUO GREIČIAU galutinis karas prasidėjo


Covid-19 yra pasaulinis planas. Pasaulio ekonomikos žlugimas yra šio plano dalis. Žvėris, apie kurį kalbama Biblijoje, yra sistema, šėtoniška organizacija. Šie žmonės vadinami "33-ojo laipsnio masonais" ir jie kontroliuoja visą pasaulį, visas religijas, žiniasklaidą, naujienas, muziką, filmus, istoriją ir pagrindinį pasakojimą. Masonai yra senovės turtingų baltų žmonių kultas. Masonų dievas tiesiogine prasme yra šėtonas iš Biblijos. Turtingiausi pasaulio žmonės tiesiog garbina Šėtoną. Jie nori sukurti naują pasaulio tvarką, pasaulinę visuomenę, kiekvienas žmogus pažymėtas ir kontroliuojamas. Vakcinoje yra genų redagavimo technologija, vadinama CRISPR, kad pakeistų jūsų DNR. Jūs niekada nebus tas pats po to, kai jį vartojate, ir jis yra negrįžtamas. Jame taip pat yra nanotechnologijų, kad žmonės galėtų prisijungti prie interneto ir juos valdyti. Tai vadinama "neuroniniu ryšiu" proto kontrole, naudojant A. I. (dirbtinio intelekto) superkompiuterio technologiją. Tai suteiks jiems galutinę galią žmonėms. Nužudyti juos arba juos kontroliuoti. Štai kodėl jie sparčiai diegia 5G bokštus visame pasaulyje. 5G greitis yra būtinas norint sėkmingai kontroliuoti milijonus žmonių. Jie juos įjungs, kai bus vakcinuojama daugiau žmonių. BIBLIJOS PRANAŠYSTĖ. Vakcinoje taip pat yra cheminė medžiaga, vadinama Luciferase, kuri yra paimta iš jonvabalių, kad būtų galima nuskaityti, kad jie galėtų pamatyti, kas ėmėsi žvėries vakcinos ženklo! Jie kuria Liuciferio rasę. Jame netgi yra Liuciferio vardas! Kiekvienas, kuris vartoja šią vakciną, pateks į pragarą teismo dieną pagal Bibliją. Jie netgi pavadino šį dalyką "Microsoft Patent #666"! Jie netrukus ženklins žmones, kurie nenori vartoti vakcinos kaip "teroristai". Būkite stiprūs, tai tik pradžia!

-> Apreiškimas 13:16-18. (16) ir jie sukelia, kad visi, jauni ir seni, turtingi ir neturtingi, laisvi ir kaliniai, gautų ženklą savo dešinėje arba kaktos srityje (17) ir kad nė vienas asmuo negalėtų pirkti ar parduoti, nebent jis gautų ženklą, žvėries vardą ar jo vardo numerį [visi šie reiškia vakcinos vartojimą!]. Ir kad galiausiai visi turėtų būti nužudyti, kurie atsisako. (18) čia yra išmintis. Jis, supratęs, skaičiuoja žvėries skaičių, nes jis yra žmogaus skaičius, o jo skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši.
-> Apreiškimo knyga buvo sukurta iš sapno, kurį Jonas gavo iš AHYH (Ahayah = Aš esu) aukščiausiasis Dievas. Vizijų ir svajonių detalės turi metaforines interpretacijas, o ne pažodines interpretacijas! Kakta = mintys. Pavadinimas = institucija / tikslas. Žmogaus skaičius = žmonijos patentų skaičių sistema. Jo numeris yra 666 = "Microsoft" patentas #666. Graikų kalbos žodis, kuris buvo išverstas kaip "ženklas", yra khar'-ag-mah, ir tai reiškia įbrėžimą ar ėsdinimą, kažką, kas perveria odą! VAKCINA. Ženklas yra pažodinis. Ženklo vieta nėra pažodinė. Dešinė ranka = sugebėti dirbti, uždirbti ir išleisti pinigus. Vakcina skiriama jūsų rankai, o ne rankai, tačiau ji veikia jūsų dešinę ranką ir kaktą, taip sakant. Vakcina netrukus bus privaloma. Turėsite paimti vakciną, kad prisijungtumėte prie naujos sistemos, kurią jie kuria. Štai kodėl "Microsoft" ir kitos programinės įrangos įmonės dalyvauja šioje vakcinoje. Tai nėra vakcina. Billas Gatesas nėra gydytojas, o "Microsoft" nėra medicinos kompanija, tai programinės įrangos kompanija! Ši vakcina yra programinė įranga, skirta pristatyti Pasaulinę "biometrinių duomenų įgalintą skaitmeninę kriptografinę sistemą". Tai nauja pinigų sistema, kuri netrukus bus įgyvendinta po to, kai jie atsikratys grynųjų pinigų. Jie kaltins pinigus už covid-19 platinimą. *****Žiūrėti!*****


Trečiasis angelas taip pat yra metaforiškas. Tai reiškia tokius žmones kaip aš, kurie dabar jus įspėja.
Jis įsako Danieliui 11:33 ir 12: 10, kurie sako "išmintingieji supras ir pamokys daugelį, bet nedorėliai nesupras.”

-> Apreiškimas 14:9-11. (9) jei kas nors garbina žvėrį(masonai/illuminati) ir jo atvaizdą, ir gauna savo ženklą rankoje ar kakta, (10) jis bus gerti iš vyno Dievo rūstybės, kuri yra išlieta be priemaišų į jo pasipiktinimo taurę; ir jis bus kankinamas ugnimi ir sklidinu akmeniu šventųjų angelų akivaizdoje ir Kristaus akivaizdoje: (11) ir jų kankinimų dūmai pakyla amžinai ir per amžius; ir jie neturi poilsio dieną ar naktį, tie, kurie garbina žvėrį ir jo atvaizdą, ir kurie gauna jo vardo ženklą. -> Garbinimas = pateikti. [technologijos gavimas jų vakcinoje]. Image = Superkompiuterinė Dirbtinio Intelekto Sistema. Pavadinimas = institucija / tikslas. Šėtono tikslas yra, kad žmonės būtų siunčiami į pragarą teismo dieną. Vietoj to, kad įtakotų jus gyventi nuodėmės gyvenimą, dabar jie turi naują būdą, kaip priversti žmones amžinai būti Dievo prakeiktais pragarais. Viskas, ką jie turi padaryti dabar, yra jums pasiimti ženklą. Jie nori, kad visi imtųsi vakcinos. Šėtonas žino, kad jis bus išsiųstas į pragarą, ir jis nori jus pasiimti su juo! Ieškokite internete naudodami šiuos raktinius žodžius: Neural Link; Luciferase; Thermagrippers; Graphene; Crispr; Hydrogel; Quantum Dots; Artificial Intelligence 5G 666 exposed; Microsoft Patent # 666; Freemasonry exposed; Illuminati exposed; AGENDA 21 EXPOSED; Georgia Guidestones New World Order; etc. Čia yra puiki svetainė, iš kurios galite mokytis.

Išvada: jie nori prijungti mus prie dirbtinio intelekto superkompiuterių sistemos, kad jie galėtų mus kontroliuoti, ir jie nori pakeisti mūsų DNR! Štai kodėl žmonės neatgailauja per negandas, kurias Dievas netrukus išsiųs į žemę. Tai sakoma Apreiškimo 9:20. (20) ir likusi žmonijos dalis, kuri nebuvo nužudyta dėl šių negandų, vis dar neatgailavo dėl savo nuodėmių. -> Jie yra proto kontrolės. Dauguma žmonių minčių jau yra valdomos demonų, ši technologija taps nuolatine. Jie naudos pažymėtus žmones, kad bandytų įtikinti nepažymėtus žmones gauti ženklą! Jie galiausiai padarys pažymėtus žmones medžioti ir nužudyti nepažymėtus žmones, kai jie aktyvuos neuroninį ryšį tarp superkompiuterio ir pažymėtų žmonių per 5G. Apreiškimo 13:15. (15) ir jie turėjo galią suteikti gyvybę žvėries įvaizdžiui, kad žvėries įvaizdis galėtų kalbėti ir sukelti, kad kiekvienas, kuris negarbintų žvėries įvaizdžio, būtų nužudytas. Dirbtinio Intelekto Sistema = Žvėries Įvaizdis. Pateikdami jiems ir paimdami žvėries ženklą = garbindami žvėries įvaizdį = prijungdami žmones prie sistemos. Proto kontrolė. Tai taip pat yra tai, kaip jie gauna visus šiuos pažymėtus žmones kovoti su Kristumi, kai jis grįžta. Apreiškimo 17:14, Joelis 3, ir Apreiškimo 19:19-21 papasakoti apie tai Apreiškimas 19:19. (19) ir aš mačiau žvėrį, žemės karalius ir jų armijas, susirinkusius kariauti prieš Kristų. Apreiškimo 19:20 jums pasakys, kad žmonės bus apgauti į atsižvelgiant žvėries ženklą. Apreiškimas 19:20. (20) ir žvėris (Slaptosios draugijos, kontroliuojančios pasaulį) buvo paimtas, o su juo klaidingas pranašas (klaidingas pranašas atstovauja bažnyčioms, kurios liepia žmonėms paimti vakciną!) kurie apgavo žmones gaudami žvėries ženklą, ir jie buvo įmesti į ugnies ežerą, pragarą. -> Žmonės paėmė vakciną, nes jie buvo apgauti ir nežinojo, kad tai buvo žvėries ženklas. Apreiškimas 19:21. (21) ir žmonijos likutis, kuris nesilaikė Dievo įstatymų ar turėjo žvėries ženklą, buvo nužudytas Kristaus, ir visos oro vištos buvo pripildytos jų kūnu. Mato 24:37. (37) bet kaip buvo Nojaus dienos, taip ir bus ir Kristaus atėjimas. Mato 24:22. (22) ir jei tos dienos nebus sutrumpintos, joks kūnas nebus išgelbėtas. -> Jei atliksite tam tikrus tyrimus, pastebėsite, kad buvo daug mokslinių eksperimentų, kuriuos atliko kritę angelai prieš potvynį, Nojaus laikais. Genetinė modifikacija! -> Jei ieškote hebrajų kalbos žodžių, kurie buvo išversti, žodis kūnui = žmogaus genetinis kodas. išsaugota = išsaugota! Ką mato 24:22 tikrai sako tai: "jei Kristus negrįš anksčiau, o ne vėliau, visi žmonės, kurie tuo metu vis dar gyvi, turės genetinius kodus, kurie buvo pakeisti, nebus originalių žmonių"

Hibridiniai puolusių angelų vaikai (jie susilaukė vaikų su moterimis) yra valdžioje ir nori mums perduoti savo genetinį kodą. Zombių / robotų kūrimas. Yra priežastis, kodėl jie tai rodė visuose savo Holivudo filmuose. Nuspėjamasis programavimas. Kai jūs įvedėte šią medžiagą į jus, jūs niekada nebus tas pats dar kartą. Kiekvienas, kuris paima žvėries ženklą, bus išsiųstas į pragarą Teismo Dieną, Kai Dievas mus teisia. Štai ką Biblija sako apie žmones, kurie pasitiki šėtono ginklu, kurį Šėtono žmonės sukūrė vietoj Dievo.

Tai kas nutiks visiems, kurie priima šią technologiją / ginklą / žvėries ženklą / vakciną.Genezėje Dievas sakė, kad jo pagaminti augalai buvo skirti Tautų gijimui. Ar tai tiesa, ar ne? Kam tarnausite? Satanistinis elitas savo naujienų straipsniuose ir interneto svetainėse vadina Covid-19 "MESIJĄ" ir "MŪSŲ VIENINTELĘ VILTĮ". Jie mėgsta pasijuokti iš Kristaus ir jie mėgsta pasijuokti iš žmonių. Jie žino, kad kiekvienas, kuris vartoja šią vakciną, bus pasmerktas amžinai. Jie švenčia šią didelę sielų auką Šėtonui, jų Dievui. Ar žinojote, kad visose vakcinose yra nutrauktų vaisiaus ląstelių ir kiaulienos gell ir kitų keistų dalykų? Pasibjaurėjimas. Ar kada nors girdėjote posakį "Jūs esate tai, ką valgote." Tai dar blogiau švirkšti į jus. Ar tikrai norite švirkšti, kad į savo kraują? Šlykštu! -> Ši Covid-19 vakcina yra kitokia nei bet kuri kita kada nors sukurta vakcina. Tai iš tikrųjų yra programinės įrangos atnaujinimas žmonėms. Tarsi mes būtume kompiuteriai. Covid testuose taip pat yra nano dalelių. Netikėkite žmonėmis televizijoje, jie turi darbotvarkę! Jie yra mokami skaitytojai, skaitydami iš scenarijaus! Daug žmonių iš tikrųjų mirė nuo vakcinos vartojimo! Jie bando paslėpti šį faktą nuo mūsų. Masonams priklauso viso pasaulio naujienų stotys. Jie kontroliuoja dominuojantį pasakojimą. Grupės, kurios valdė pasaulį šimtus metų ir tūkstančius metų, yra "The Illuminati", "The Rosicrucians", "The Knights Templar", "The Skull and Bones Society", jėzuitai, Masonai, sionistai, Drakono ordinas. Šios itin galingos organizacijos kontroliuoja visą pasaulį, dirbdamos velniui! Kaip jie tai daro? Jie įdėjo žmones į pagrindines pozicijas kiekvienoje Vyriausybėje, organizacijoje, korporacijoje ir Bažnyčios sistemoje.Yra daug klaidingų mokymų apie pabaigos laikus, kuriuos Jėzuitų ordinas apgavo visą pasaulį tikėjimu. Jie kontroliuoja krikščionių bažnyčią ir jos mokymus! Jie kontroliuoja visas religijas, ypač krikščionybę, nes žino, kad galia yra Dievo Žodyje. Šios religijos neturi nieko bendra su Biblija. Tai ne religija. Tai izraelitų istorijos knyga! Dauguma šio pasaulio juodų ir rudų žmonių yra tikri izraelitai! Baltieji žmonės nėra izraelitai. Izraelio žmonės šiandien yra apsišaukėliai. Jie sudaro kai kurias pagrindines illuminati šeimas. Kristus juos vadina "Šėtono sinagoga, jie sako, kad jie yra žydai ir nėra" Apreiškimas 2:9, o Apreiškimas 3:9 Jis sako: "Klausyk, aš priversiu tuos, kurie priklauso Šėtono sinagogai-tie melagiai, kurie save vadina žydais, bet nėra žydai - ateiti ir garbinti prie jūsų kojų, ir jie žinos, kad jūs esate tie, kuriuos myliu." Žiūrėti Yarashalam YouTube!

Mes gyvename šiais paskutiniais metais prieš Yashaya / Kristaus sugrįžimą. Deja, dauguma žmonių laukia individualaus Antikristo žmogaus, kuris valdytų visą pasaulį. Tai niekada neįvyks. Antikristas nėra individualus žmogus! -> Čia yra klaidingų pabaigos laikų mokymų, kuriuos Jėzuitų ordinas apgavo visą pasaulį tikėjimu, sąrašas per šiuolaikinę krikščionybę:

 1. Antikristas yra individualus žmogus.
 2. Izraelyje bus pastatyta trečioji šventykla.
 3. Antikristas pasiskelbs Dievu Izraelio šventykloje.
 4. Antikristas užbaigs kasdieninę auką Izraelio šventykloje.
 5. Antikristas atsiųs savo atvaizdą į kiekvieną šalį žemėje, kad būtų garbinamas.
 6. Izraelyje bus du liudytojai, siunčiami iš dangaus, Elijas ir Mozė.
 7. Bus "paėmimas" / antgamtinis žmonių perkėlimas į dangų, ir mūsų čia nebus per didįjį suspaudimą.
[[[[[ VISI ŠIE DALYKAI YRA MELAS! ]]]]] Jie moko šitą šiukšlę, kad žmonės nesuprastų, kiek laiko ji yra, nes jie mano, kad tol, kol vienas žmogus nevaldo visos žemės, arba todėl, kad mes vis dar esame čia, tai dar nėra pabaigos laikai!


-> Čia yra tiesa:

 1. Yra daug antikristų, o ne vienas. Antikristas yra ketvirtasis žvėris Danieliaus knygoje. Tai sistema. Ne individualus žmogus. Antikristas yra Masonai, "Illuminati". 1 Jonas 2:18. Ieškokite graikų kalbos žodžių, išverstų kaip" žmogus" ir "Sūnus" 2 Tesalonikiečiams 2:3, "nuodėmės žmogus" ir "pražūties sūnus", kalbant apie daugiskaitos žmones, kurie nėra individas = didžiulė apgaulė, kad jūs jų neįtariate
 2. Danieliaus knygoje paminėta šventykla ir Apreiškimo knyga kalba apie mūsų kūnus, o ne apie fizinį pastatą Izraelyje. 1 Korintiečiai 3:16
 3. Žvėries technologijos ženklas vakcinoje sunaikins jūsų ryšį su Dievu ir pakeis jūsų šventyklos DNR. Štai kas yra viduje: CRISPR DNR modifikavimo technologija, V-MAT2 genų inhibitoriaus technologija ir nano robotai/nanotechnologijos, skirtos psichiniam manipuliavimui per "voice to skull technology" ir "Neural Link". Moksliniai Tyrimai "Neuroninio Ryšio Darbotvarkė"! Tai tiesiog kalba apie tai Danieliaus 11:36 ir 2 Tesalonikiečiams 2:4. Kalbama apie superkompiuterius, dirbtinį intelektą ir nanotechnologijas, esančias žmogaus kūno viduje, o ne pažodinis karalius, sėdintis kažkur šventykloje. Ši technologija taps Dievu per savo kūną, kai ji bus administruojama. Štai kodėl Biblija sako, kad šie raštai buvo užantspauduoti iki galo. Danieliaus 12:4 sako: Danieliau, užantspauduok knygą, net iki galo.daugelis bėgs į priekį ir atgal, o žinios bus padidintos. Danielis net nesuprato, ką jis tuo metu matė. Iki šiol tai nebuvo suprantama!
 4. Dienos auka yra maistas. Senasis Testamentas jums tai sako. Tik tie, kurie apgaudinėja savo šventyklas, galės pirkti ir parduoti Šėtono sistemoje. Danielius 9:27. Danielius 12:11-12 jums sako, kad Kristus grįš 1,335 dienų po to, kai buvo priimtas įstatymas, draudžiantis patekti į parduotuves be vakcinos.
 5. Hebrajų žodžiai, išversti kaip "vaizdas", iš tikrųjų reiškia tikslą / tikslą, o žodis "garbinimas" iš tikrųjų reiškia pateikti. Paėmę vakciną, jūs pateikiate žvėries sistemos tikslą ir tikslą, kuris yra pakeisti savo DNR ir prijungti jus prie vaizdo. Paveikslas = dirbtinio intelekto superkompiuterio interneto valdymo sistema, prie kurios jie nori prijungti žmones. Ženklas sujungia jus su juo per nanotechnologijas. (Atsižvelgiant į ženklą, pavadinimą ar žvėries skaičių, visa tai reiškia tą patį. Šių dalykų reikšmė yra vakcinos vartojimo aktas, o vakcinos vartojimas yra tai, ką reiškia garbinti ir pateikti žvėries įvaizdžiui). Visi tie, kurie tai padarys, pateks į pragarą Teismo Dieną! Turėkite omenyje, kad žmonės, kurie gauna šią technologiją, nebus nedelsiant prijungti prie A.I.,Tačiau visos reikalingos technologijos buvo įdiegtos, kad vėliau būtų galima suaktyvinti neuroninę nuorodą. Be to, šie nanobotai iš tikrųjų yra savaime atkartojantys, todėl jie tiesiog sukurs spiečius šeimininko kūne. Kita vertus, CRISPR genų modifikavimo technologija sukels pokyčius iškart po injekcijos. Ši technologija yra tokia drastiška, kad daugelis žmonių mirė per vieną dieną po vakcinos gavimo!
 6. Du liudytojai yra dvi Izraelio karalystės, kurios atsiskyrė į dvi po karaliaus Saliamono nuodėmės. Jis jums pasakys apie tai 1 Karalių 11 ir 1 Karalių 12 ir 2 Kronikos 10. Jie vadinami Šiaurine Karalyste (Izraeliu) ir pietine Karalyste (Judu). Vietiniai žmonės iš Šiaurės, Centrinės ir Pietų Amerikos, Polineziečiai, Melaneziečiai ir Australijos aborigenai = 10 Šiaurės Karalystės genčių Izraelio, kurie paliko Izraelį prie Eufrato upės 720 m. pr. m. e. eiti į tolimus kraštus, kur jokia žmonija negyveno ir garbino savo Dievą ir laikė savo įstatymus ramybėje. 2 Ezra 13: 40-46 jums tai sako. Štai kodėl jie paėmė 14 knygų iš Biblijos prieš šimtą penkiasdešimt metų! Pasinaudokite Google! Šios knygos pasakoja apie šiuos dalykus! Jie nori paslėpti šią medžiagą baltos viršenybės ir netikros išgelbėtos malonės nelegalios krikščionybės tikslais.
 7. Kristus grįžta dar kartą, o ne du kartus. Mes turime eiti per didelį vargą. Kristus ateina 7-ajame trimite, o ne anksčiau. Mato 24: 29-30.Atminkite, kad pagrindinės naujienos ir svetainės, radijo stotys ir televizija yra visi kontroliuojami satanistų ("Masonai"), kurie kontroliuoja visą pasaulį. Jūs turite rasti tiesą. Jūs turite atlikti tyrimus. Naudokite raktinius žodžius, kuriuos jums daviau. Neklausykite jų. Jie nori tavo sielos. Jei atliksite savo tyrimus, pastebėsite, kad visi žmonės, esantys pagrindinėse galios pozicijose, yra susiję su masonais. Jie yra korumpuoti. Jie turi darbotvarkę. Aš net netikėjau Biblija, kol aš išmokau šiuos dalykus. Nedidelė žmonių grupė kontroliuoja visą pasaulį ir tiesiog tiki Šėtonu iš Biblijos! Ir kad jie buvo valdžioje tūkstančius metų. Amalekitų, Edomitų ir Kanaaniečių karališkoji giminystė! Tai yra jų Karalystė, ir jų laikas yra beveik iki ir jie tai žino. Kristus grįžta po kelerių metų. Masonai yra tikroji valdžia, jie tūkstančius metų kontroliavo visas vyriausybes. Slaptosios draugijos. Jei neturite idėjos, apie ką kalbu, tiesiog Google "Freemasons". Nuotrauka verta tūkstančio žodžių! Nuotrauka verta daugiau nei tūkstančio žodžių! Taip pat ieškokite "nano bots" Google vaizduose. Tai yra tai, kas yra vakcinos viduje! TEIGIAMAS.

Daugelį galutinių Covid-19 plano detalių jie pažodžiui suplanavo 2019 m. spalį, likus mėnesiui iki Covid darbotvarkės pradžios Kinijoje, vykusiame susitikime, pavadintame "Event 201", ir internete yra šio susitikimo filmuota medžiaga! Paieška "Event 201 is Agenda 21, The new world order agenda exposed". Covid-19 mirčių skaičius yra perdėtas žiniasklaidos. Daugelis žmonių tiesiog turėjo bendrą kasmetinį gripą, bet buvo diagnozuoti Covid! PCR testai tikrai nėra išbandyti Covid. Afrikoje Tanzanijos prezidentas Jono Magufuli išbandė vaisius, ožką ir variklio alyvą Covid-19 ir visi davė teigiamų bandymų rezultatų! Tarp žmonių, kurie iš tikrųjų sirgo, daugelis žmonių susirgo dėl 5G bokštų sukūrimo, pavyzdžiui, Uhano Kinijoje. 2019 m.spalio mėn. 5G bokštai išskiria labai didelį radiacijos lygį ir sukelia raudonųjų kraujo kūnelių jūsų kūne sprogti kaip mikrobangų krosnelė, išeikvojant jūsų kūną deguonimi. Tai yra tokie patys simptomai kaip Covid. Be to, visi mirties atvejai, kurie atsiranda ligoninėse, vadinami Covid, net jei kas nors mirė nuo vėžio ar senatvės. Amerikos draudimo bendrovės ir vyriausybė moka Amerikos ligoninėms po $13,000 dolerių už vieną "atvejį". Be to, daugeliui žmonių buvo prijungti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai, nors jie neturėjo būti prijungti, ir šie aparatai sugriovė jų plaučius. Kitiems buvo lašinamas morfinas, kuris išjungė visus jų organus ir juos nužudė. Po to jų organus paimdavo ir parduodavo. Didelis Verslas Dideli Pinigai $ $ $ TAI SKATINAMAS ŽUDYMAS -> Štai kodėl sakoma, kad tokiose mažose vietose kaip Kuko salos nėra Covid-19. Ten pernelyg sunku įteigti jų melą. Bendruomenė per maža, kad ją būtų galima apgauti.


Anksčiau rūkiau marihuaną ir gėriau alkoholį, bet visam laikui nustojau, kai sužinojau šioje svetainėje pateiktą informaciją. Tai buvo prieš 4 metus! Aš per daug bijau Dievo ir teismo dienos. Akivaizdu, kad Dievas egzistuoja. Atgailauti dėl savo nuodėmių ir imtis šių dalykų rimtai. Turime laikytis 10 įsakymų. Šabo dieną turime laikyti atskirai, nuo penktadienio saulėlydžio iki šeštadienio saulėlydžio nedirbti jokio fizinio darbo, neuždirbti ir neišleisti pinigų, negaminti valgio, nesportuoti, nevairuoti, nevairuoti, nesinaudoti mašinomis, nežiūrėti pasaulietiškų pramogų, Facebook, nežiūrėti televizijos ir t.t. Mes turime būti vegetarai. Dievas niekada nedavė izraelitams įstatymų aukoti gyvūnus ar valgyti mėsą. Jeremijo 7:22 ir Psalmės 40: 6 jums tai sako. Mes turime nustoti rūkyti cigaretes ir marihuaną bei narkotikus ir gerti alkoholį, o ne daugiau pornografijos ar masturbacijos. Perskaitykite apreiškimą 21:8 žodis burtininkas reiškia viską, kas keičia jūsų psichinę būseną, įskaitant marihuaną ir cigaretes.

Krikščionybė nebeturi nieko bendro su Kristumi ir mokiniais. Šiandien jie nemoko tikrosios Kristaus doktrinos. Romėnai sukūrė šiuolaikinę krikščionybę 325 m., naudodamiesi klaidingomis Pauliaus laiškų interpretacijomis, kad išmokytų jus, kad jums nebereikia laikytis Dievo įstatymų! Kad būtų išgelbėti nuo pragaro teismo dieną, jūs turite būti visiškai skirta išlaikyti Dievo įstatymus. Mato 24:13 & Mato 7:21-23 Tikroji Kristaus doktrina gali būti lengvai matoma (tikriausiai pirmą kartą jūsų gyvenime, nes visos Bažnyčios moko melą, pagrįstą klaidingu Pauliaus laiškų aiškinimu), žiūrėdamos į šias Biblijos eilutes ir sujungdamos juos visus kartu šia tvarka. Parašykite juos tokia tvarka ir pažiūrėkite į juos. Tai gražus! Izaijo 28: 9-10 + Psalmės 119:100 + Psalmės 111:10 + Psalmės 119:104 + Mato 15:9 + Izaijo 34:16 + Patarlės 8:17 + 1 Jono 5:3 + 1 Jono 3:8 + Ecclesiasticus 12:6 + 1 Jono 3:4 + 1 Jono 2:4 + Psalmės 119:142 + Jono 3:16-21 + Patarlės 6:23 + Psalmės 119:165 + Patarlės 28:9 + Mato 7:21-23 + Mato 24:13 + Filipinų 2:12 + Jono 14:15.

[Izaijo 28:9-10] -> Ką Jis pamokys ir kam paaiškins girdėtą pranešimą? Ką tik nujunkytiems kūdikiams? Taisyklė po taisyklės, taisyklė po taisyklės, eilutė po eilutės, eilutė po eilutės, čia truputį ir ten truputį.
[Psalmės 119:100] -> Daugiau išmanau už senius, nes laikausi Tavo potvarkių.
[Psalmės 111:10] -> Išminties pradžia yra Viešpaties baimė; supratingi, kurie taip elgiasi. Jo šlovė lieka per amžius.
[Psalmės 119:104] -> Dėl Tavo potvarkių tapau išmintingas, todėl nekenčiu jokio melo.
[Mato 15:9] -> Veltui jie mane garbina, žmogiškus priesakus paversdami mokymu.
[Izaijo 34:16] -> ieškokite iš VIEŠPATIES Knygos ir skaitykite: nė vieno iš šių dalykų netrūks.
[Patarlės 8:17] -> Aš myliu tuos, kurie mane myli. Kas anksti manęs ieško, suras mane.

Dievas myli tik tuos, kurie jį myli. Jūs buvote apgauti. Mylėti Dievą = [1 Jono 5:3] Nes tai yra Dievo meilė Jo įsakymus vykdyti. O Jo įsakymai nėra sunkūs.
[1 Jono 3:8] -> Kas daro nuodėmę, tas iš velnio, nes velnias nuodėmiauja nuo pat pradžios.
[Ecclesiasticus 12:6] -> Dievas nekenčia nusidėjėlių ir atkeršys bedieviams.
[1 Jono 3:4] -> Kas yra nuodėmė? Nuodėmė yra Dievo įsakymų pažeidimas.
[1 Jono 2:4] -> Kas sako: “Aš Jį pažįstu”, bet Jo įsakymų nesilaiko, tas melagis, ir nėra jame tiesos.
[Psalmės 119:142]-> Tavo teisumas amžinas, Tavo įstatymas tiesa.
[Jono 3:19] -> O teismo nuosprendis yra toks: šviesa atėjo į pasaulį, bet žmonės labiau pamilo tamsą nei šviesą, nes jų darbai buvo pikti.
[Patarlės 6:23] -> Įsakymas yra žiburys, įstatymas šviesa, o pamokantis pabarimas gyvenimo kelias.
[Psalmės 119:165] -> Kas myli Tavo įstatymą, turi didelę ramybę ir niekada nesuklumpa.
[Patarlės 28:9] -> Kas neklauso įstatymo, to malda pasibjaurėjimas!
[Mato 7:21] -> Ne kiekvienas, kuris man sako: ‘Viešpatie, Viešpatie!’, įeis į dangaus karalystę, bet tas, kuris vykdo valią mano Tėvo, kuris yra danguje.
[Mato 24:13] -> Bet kas ištvers iki galo, tas bus išgelbėtas.
[Filipinų 2:12] -> Dirbkite dėl savo išgelbėjimo su baime ir drebėjimu
[Jono 14:15]-> Jei mylite mane, laikykitės mano įsakymų.


Kristus yra juodas žmogus. Ir tikroji Kristaus doktrina, palyginti su tuo, kas šiandien mokoma, yra tokia pat skirtinga kaip baltas žmogus ir juodas žmogus. Mums sakoma, kad Dievo įstatymai yra padaryti toli ir kad nesvarbu, kas yra tikri izraelitai. Kristaus doktrina yra labai paprasta. Eiti ir nuodėmė ne daugiau. Nustokite laužyti Dievo įstatymus. Cesare Borgia yra žmogus, kurio portretas jie sukūrė netikrą balto Jėzaus vaizdą. Google "Cesare Borgia", jei nežinote, apie ką kalbu! Jis buvo Italijos gubernatoriaus sūnus ir 1507 m. jie pasamdė Leonardo da Vinci, kad nudažytų šiuolaikinį Jėzaus įvaizdį, kad propaguotų baltą viršenybę pasaulyje per šiuolaikinės pagoniškos klaidingos krikščionybės kultą, ir jie naudojo Cesare kaip tapybos modelį, kurį jie tada išsiuntė į keturis žemės kampus ir pradėjo reklamuoti. Jėzaus įvaizdis, kurį žmonės tiki, yra Cesare Borgia portretas! Visas pasaulis garbina netikrą baltą Jėzų iš šėtono Katalikų Bažnyčios apgaulės. Tikrasis Kristus nėra homoseksualus hipis, kuris myli visus, jis yra juodas genčių karys karalius ir jis net nenorėtų, kad žmonės garbintų savo įvaizdį! Tai pažeidžia antrąjį dievaičio Garbinimo įsakymą! Mes garbiname Dievą, o ne Kristų, ir mes garbiname Dievą laikydamiesi jo įsakymų, o ne nusilenkdami prie atvaizdo ar statulos! 1 Jono 5:3 jums tai sako! Google paieška "Russian Catacombs Israelites", kad pamatytumėte senovės juodųjų izraelitų paveikslus. Juodieji žmonės Amerikoje yra iš Judo genties. Kaip Kristus. Izraelitai šiandien yra apačioje, nes kai kurie jų protėviai nesilaiko Dievo įsakymų Deuteronomija 28:15 sako, kad Galatijos 3:28 nereiškia, kad visi yra lygūs. Tai vienas kūnas, bet kūno dalys nėra lygios. Deuteronomija 28:13 sako, kad. Tai bus Izraelio karalystė. Kristaus Karalystėje ne izraelitai bus izraelitų tarnai teisume!Izaijo 14:2 jums tai sako. Izraelitai, kurie yra priimti į Kristaus karalystę, bus karalystės valdovai. Štai kodėl Kristus vadinamas karalių Karaliumi, nes jo karalystėje bus daug karalių! Izraelitai bus viršuje, o ne apačioje! Jei norite pagrindinio supratimo, kas yra tikrieji izraelitai, galite atlikti Google vaizdų paiešką "12 Tribes Chart", tipas: 12 genčių diagrama. Galios, kurios nenori, kad žmonės laikytųsi Dievo įsakymų, ypač ne izraelitai, nes jie pasilieka valdžioje, išlaikydami žmones nuodėmėje, ypač izraelitus. Kai izraelitai grįš laikytis Dievo įsakymų, jie vėl valdys pasaulį. Visi Deuteronomija 28 skyriuje jums pasakys, kad. Pranašaujama, kad tai prasidės pabaigoje, kol Kristus sugrįš. Ezechielis 37 jums tai sako. KAD LAIKAS YRA DABAR!

Masonai nori sustabdyti prabudimą ir išlaikyti žmones religijoje. Jie žino, kas yra tikrieji Izraelitai, ir jie žino, kad jie praras visą savo galią dabar, kai izraelitai atsibunda ir vėl laikosi savo Dievo įstatymų. Deuteronomija 28:1 jums sako, kad gali būti tik viena tauta, kuri valdo visą pasaulį, ir jei izraelitai laikysis Dievo įstatymų, tada jis įsitikins, kad jie yra viso pasaulio valdovai. Masonai nori užkirsti tam kelią. Štai kodėl pabaigos laikai taip pat vadinami "Baisi diena Jokūbui" Biblijoje. Jeremijas 30:7 jums tai sako. Jie nori pažymėti ar nužudyti visus izraelitus, kol Kristus sugrįš, kad jis neturės tautos, kad sugrįžtų. Kristus ketina nugalėti žvėrių sistemą ir sugrąžinti savo tautą į savo žemę. Izraelis. Jokūbas yra 12 Izraelio genčių tėvas. Dievas pakeitė Jokūbo vardą į Izraelį. Štai kodėl jo sūnų gentys vadinamos izraelitais. Dievas davė savo įstatymus izraelitams per Mozę.


Biblija nėra Religija, Religija yra nuodėmė. Dievas sakė, kad jo įstatymai neturi būti religija. Jie visi moko klaidingas doktrinas. Slaptos draugijos, kurios kontroliuoja šį pasaulį, nori, kad kiekvienas būtų pasmerktas Dievo teismo dieną. Štai ko nori jų Dievas. Jie tai pasiekia skatindami žmones gyventi ir mirti savo nuodėmėse. Štai kodėl Masonai kontroliuoja muzikos industriją, Holivudą, mokyklas ir visas kitas įtakos formas, įskaitant religiją. Jie iš tikrųjų naudoja religiją, kad mokytų jus, kad jums nereikia laikytis Dievo įstatymų, kad jūs galite būti išgelbėti teismo dieną tikėjimu ir malone ir būti geru žmogumi arba būti religingu. MELAS. Apreiškimo 12:9. (9) Ir buvo išvarytas didysis drakonas, senoji gyvatė, vadinama velniu ir šėtonu, kuris suvedžioja visą žemę; jis buvo išvarytas į žemę, o kartu su juo buvo išvaryti ir jo angelai. Ką manote, kad Area 51 yra skirtas? Gilios požeminės karinės bazės. Štai kur jie kalba su savo dievais.Štai kur jie yra. Perskaitykite Enocho knygą. Raštai sako, kad Šėtonas apgaudinėja visą pasaulį. Kur yra Šėtonas? Ar matai jį? Nėra. Taigi Biblija meluoja? Nėra. -> Jei nesupranti, kad Turtingas šėtono karališkasis kraujas valdo pasaulį, ir tu nežinai, kas yra tikri izraelitai, tu negali suprasti Biblijos ir kaip ji taikoma mums šiandien. Jūs būsite visiškai nežino. Jūs būsite tai, ką mes vadiname tiesos judėjimu "miega". Atėjo laikas pabusti. Šėtonas čia nėra asmeniškai apgaudinėjantis žmones, jo žmonės tai daro. Supranti? Šėtonas turi tik poveikį žmonių mintims (per dažnio manipuliavimą, tai, kaip dvasios veikia žmones), jis čia nėra su fiziniu kūnu. Jis nėra čia tiesiog kalbėti su žmonėmis ar apgaudinėja ar spąstais juos, jo žmonės tai daro už jį. Jūs turite pabusti iš matricos. Jis apgaudinėjo visą pasaulį per slaptas draugijas, kurios nuo pat pradžių tarnavo jam ir nukritusiems angelams. Visos religijos pagerbia juos, o ne kūrėją.

-> Nemanykite, kad krikščionybė yra išimtis. Jie 100% kontroliuoja krikščionybę ir visas kitas religijas, tiek tuos, kurie skaito Bibliją, tiek tuos, kurie to nedaro. Jie jums sako, kad Jūs galite būti išgelbėti Teismo Dieną, nesilaikydami Dievo įsakymų. Jie moko jus "tiesiog tikėti Jėzumi". Tai net nereiškia nieko. Krikščionybės pamatas yra neteisingas Pauliaus laiškų aiškinimas. Pauliaus laiškai yra Dievo testas, kad pamatytumėte, ar laikysitės Dievo įstatymų. Pauliaus raštus labai sunku suprasti. 2 Petro 3:15-17 Tai, ką Paulius iš tikrųjų sako, yra tai, kad dėl to, kad mes visi nusidėjome bent vieną kartą, mes nenusipelnome dangaus. Jis nesako, kad mes neturime laikytis Dievo įstatymų. Kristus sakė, kad jei nesilaikysite jo tėvo įstatymų, teismo dieną nebūsite išgelbėti. Nesvarbu, kiek jūs tikite Jėzumi. Tai nieko nereiškia Dievui. Jūs turite laikytis Dievo įsakymų. Kristus sakė eiti ir nuodėmės ne daugiau. Jonas 5: 14. Kristus taip pat sakė, kad jei neatsisakysite visų savo nuodėmių, jūs eisite į pragarą. Mato 24:13. Šėtonas nori padaryti nuodėmę priimtiną. Nuodėmės apibrėžimas pažeidžia Dievo įstatymus. Jis jums sako, kad 1 Jono 3:4. Šėtonas nori, kad žmonės būtų ateistai. Ir jei jis negali to pasiekti, jis nori, kad jie būtų įstrigę religijoje! Visas šias religijas valdo masonai, kurie garbina šėtoną ir naudojasi šiomis religijomis, kad sumažintų Dievo standartus, pateisintų nuodėmę ir sakytų, kad esate išgelbėti iš malonės ir kad viskas, ką turite daryti, tai tik tikėti Jėzumi. Tai absoliutus melas, kurį Šėtonas mokė per savo tarnus. Jis myli nuodėmę. Jis nori, kad jūs nusidėtumėte. Jis nori, kad būtum krikščionis. Jis nori, kad tu būtum ateistas. Supratai? Nėra sudėtinga. Bus Prisikėlimas Ir Mes Visi Būsime Teisiami. Kai kalbama apie ateistus, aš jų nekaltinu, bent jau jie nėra kvaili pagoniški krikščionys! Buvau ateistas. Kol aš išmokau šiuos dalykus. Dabar laikau Dievo įsakymus.


Karas visada buvo tarp Dievo ir šėtono. E prieš anarchiją. Išlaikyti Dievo įstatymus, palyginti su nesilaikantiems Dievo įstatymus. Mes galime būti išgelbėti tik tuo atveju, jei atsisakysime visos nuodėmės mūsų gyvenime. Štai ką Kristus pasakė Mato 7:21-23. Šėtonas yra prokuroras ir Kristus yra gynybos advokatas. Teismo dieną mes stovėsime prieš Dievą teisėją, o šėtonas apkaltins mus visus, kad nusipelnėme būti siunčiami į pragarą, kaip jis, nes mes daug kartų nusidėjome savo gyvenime dėl tikslo, kaip ir jis. Jis pasakys, kad mes nusipelno tos pačios bausmės. Tai priklauso nuo Kristaus, jei jis nori mus ginti. Jis tik gins mus, jei sumokėsime jam jo teisinius mokesčius. Jo reikalavimas ar jo teisiniai mokesčiai yra tai, kad mes laikomės Jo tėvo įsakymų!

-> Jei niekada neskaitėte raštų sau ir nežinote, ką jie sako, aš trumpai apibendrinsiu tai už jus. Žmones sukūrė Dievas, kad teistų maištingus angelus ir jų lyderį Šėtoną. Šėtonas ir nukritę angelai sukūrė nuodingą medį, kurio vaisius veikė kaip genetinis ginklas, kad tie, kurie jį valgė, būtų labiau kūniški, labiau nuodėmingi. Nuo tada žmonija sukilo prieš Dievą su kritusiais angelais. Dievas pasirinko vienintelę tautą, kuri nebuvo susijusi su kritusiais angelais, hebrajų izraelitais, būti jo tauta. Jis davė jiems savo įstatymus. Dabar jie yra baudžiami, nes kai kurie iš jų nesilaikė Dievo įstatymų. Jokia kita tauta nėra baudžiama už Dievo įstatymų nesilaikymą, nes jis niekada nesudarė sandoros su jais. Tikimasi, kad jie gyvens nuodėmingą gyvenimą ir eis į pragarą. Vienintelis būdas, kad kiekvienas iš mūsų būtų išgelbėtas iš pragaro, nesvarbu, ar mes esame izraelitai, ar ne (kaip ir aš), yra išlaikyti Dievo įstatymus. Kristus netrukus sugrįš, kad atkurtų savo tautą. Bus prisikėlimas visų tų, kurie gyveno, ir tada Dievas teis visus. Žmonės, kurie laikėsi Dievo įstatymų, gyvens Kristaus ir izraelitų Karalystėje, ir visi žmonės, kurie nesilaikė Dievo įstatymų, bus siunčiami į ugnies ežerą su kritusiais angelais. Laikydamiesi Dievo įstatymų, galime atsiriboti nuo Puolusių angelų sukilimo ir jų neskaičiuoti.

Tai nėra per vėlu pakeisti Ezechielio 18:24-28: Kai nedorėlis nusigręš nuo savo nedorybių ir darys tai, kas teisėta ir teisinga, jis išgelbės savo sielą gyvą. Jei jis susimąstys ir nusigręš nuo visų savo padarytų nusikaltimų, jis liks gyvas, jis nemirs. Bet jei teisusis nusigręš nuo savo teisumo ir padarys neteisybę, argi jis liks gyvas? Visas teisumas, kurį jis padarė, nebus paminėtas, ir savo nuodėmėje jis mirs. Dievas laiko nuodėmę dvasine mirtimi. Biblijoje nekalbama apie mirtį šiuose raštuose. Kalbama apie tai, kad teismo dieną jis buvo išsiųstas į pragarą amžinai. Pakeiskite savo įpročius šiandien! Jei esate rimtas žmogus, galite rašyti man el. paštu Sheeptiedsheep@gmail.com, jei turite klausimų arba norite su manimi pasikalbėti / gauti šį PDF failą. Peržiūrėkite mano youtube kanalą "Revolutions for Tomorrow" ir taip pat "GOCC". Laiko yra nedaug. ShalomPrašome skleisti ahayah-truth.com toli ir plačiai Facebook, Twitter, Instagram, Reddit pranešimuose ir komentarų skiltyse ir t. t. Taip pat prašome atsispausdinti pdf failą ir duoti jį žmonėms bei siųsti jį el. paštu.

Mūsų tikslas šiomis paskutinėmis dienomis yra įspėti kuo daugiau žmonių apie žvėries žymę! Trečiasis angelas Apreiškimo knygoje turėtų būti mes! Jei neįdėsite RYŽTINGO DARBO, kad įspėtumėte mases, tuomet Dievas siųs jus į pragarą teismo dieną. Pasidalykite šia svetaine su visais, kuriuos pažįstate!
Spustelėkite mygtuką "Atsisiųsti PDF“, kad atsisiųstumėte šią svetainę kaip PDF failą. Jis telpa į 1 popieriaus lapą, priekinę ir galinę puses. Atsispausdinkite jį ir perduokite savo šeimai, draugams ar net atsitiktiniams žmonėms gatvėje. Patarimai, kaip ją išdalyti, pateikiami toliau!

PATARIMAI, KAIP PERDUOTI PDF
Prisijunkite prie mano nemokamos internetinių pokalbių grupės: https://discord.gg/ckA8hJC6WqMes taip pat turime forumą adresu iamtruth.actieforum.com. Galite susikurti nemokamą paskyrą ir užduoti klausimus, pasikalbėti su kitais tiesos žmonėmis, sužinoti daugiau ir t. t.